Ziaja Kozí mléko maska na ruce a nehty 75 ml

Skladem • 1 varianta72 Kč95 % • 1 137 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč96 % • 1 482 recenzíDalší informace

170 g

• , zakoupeno v VMD

Kvalitní, účinné, doporučuji, ruce krásně vyživené a jako nové.

• , zakoupeno v Ruzova10.cz

• Výborný krém, s jemnou parfemací, je takový "hutný", ale velice dobře se roztírá a vsakuje. Zanechává jemnou a hladkou pokožku.

Výborný krém, doporučuji.

• , zakoupeno v Ruzova10.cz

Maska na ruce je mně velice příjemná konzistencí i vůní a používám ji i jako krém na ruce.

170 g

Maska poskytuje optimální liporegeneraci, zpevňuje nehty a snižuje jejich sklon k třepení a lámání. Zesvětluje skvrny a vylepšuje zbarvení pokožky. Napravuje nerovnoměrný tón pokožky. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Zvyšuje pružnost pokožky, vyhlazuje drobné vrásky a oddaluje proces stárnutí. Chrání pleť před působením volných radikálů. Vyživuje a dokonale pokožku hydratuje.

Viditelně zjemňuje a zpružňuje pokožku

Poskytuje optimální liporegeneraci

Zpevňuje nehty a snižuje jejich sklon k třepení a lámání

Zesvětluje skvrny a zbarvení pokožky

Napravuje nerovnoměrný tón pokožky

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 259 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 267 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v VMD

Kvalitní, účinné, doporučuji, ruce krásně vyživené a jako nové.

Výborný krém, doporučuji.

• , zakoupeno v Ruzova10.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 259 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta39 Kč97 % • 17 267 recenzíDalší informace

• Krásně voní.
    • Je velmi výživná.
    • Stačí si nanést malé množství produktu.
    • Maska se úplně nevsákla a já měla hodně mastné ruce.

Jsem s ní spokojená, zamilovala jsem si vůni, která doprovází všechny produkty kozí mléko. Ruce po aplikaci masky byli krásně jemné, hladké a voňavé. Jsem zvědavá jak obstojí v zimě.