Marilou Bio hydratační krém na ruce 75 ml

• nemastí
    • bio produkt
    • neutrální vůně
    • asi vážně nic :)

Tento produkt se mi velmi líbí a přemýšlím o další koupi. :)

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Nejlepší krém jaký jsem kdy měla,ruce jsou po prvním namazání skvěle hydratované a hebké.Překvapila mě i jeho příjemná vůně.Tuhle značku Marilou, jsem doposud vůbec neznala ale velice příjemně mě překvapila!!!Hodlám vyzkoušet další její produkty.

perfektní krém na vysušené ruce, tuba dlouho vydrží

Konzistence
krémy
Objem
75 ml
Určení
pro ženy
100 g

Hydratační krém na ruce přináší řešení, jak rukám poskytnou hloubkovou hydrataci bez mastné textury!

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• krásně se roztírá
    • rychle se vstřebá
    • nemastí
    • bio produkt
    • neutrální vůně
    • asi vážně nic :)

Tento produkt se mi velmi líbí a přemýšlím o další koupi. :)

• , zakoupeno v Krasa.cz

perfektní krém na vysušené ruce, tuba dlouho vydrží