Lavera Body SPA Brusinka & arganový olej krém na ruce 50 ml

pro ženy
100 g

• Super vune
    • Hydratuje

Vyrazna vune, prirozena a vubec ne chemicka, jen pro nekoho muze byt otravna :D Jinak krem ruce zanechava vyzivene a hydratovane dlouhodobe, dobre se roztira, navic je ciste prirodni.

• , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• rychle se vstřebává, ruce jsou hydratované, přírodní prokukt

Krém je přírodní, nezanechává ruce mastné, dobře hydratuje. Vyzkoušela jsem různé produkty - tento je 100%. Vůně příjemná nevtíravá.

• - perfektně hydratuje
    • - dlouho vydrží
    • - stačí ho opravdu málo na celé ruce
    • - dražší záležitost, ale stálo to za to
    • - malé balení za tu cenu
    • - vůně moc není znát

Na krémech na ruce jsem doslova závislá, ale vždy jsem si kupovala obyčejné a levné jen kvůli většímu balení. Vyzkoušela jsem už snad 30 různých krému do 50 Kč. Rozhodla jsem se pro dražší variantu, protože levné krémy byly opravdu k ničemu. Tenhle je dokonalý, chvíli trvalo, než jsem se překousla přes malé balení a dlouho jsem nad krémem uvažovala kvůli ceny. Opravdu toho nelituji, krém je perfektní, nemusím ho používat tolik jako u levnějších variant. Nikdy jsem neměla takhle kvalitní krém. Trochu mě zarazila vůně, protože není moc znát, ale aspoň jde vidět, že to není chemické svinstvo. Opravdu doporučuji !

Objem
50 ml
Typ pokožky
pro zralou pokožku
Určení
pro ženy
100 g

Intenzivní regenerační péče na ruce. Obsah vydatného bio arganového oleje, výtažků z bio brusinek a přírodního fytokolagenu dodá plnohodnotnou péči pro vaše ruce.

Účinky:

Účinky pocítíte již po několika týdnech - pleť bude pevnější, pružnější a zářivější.

Výtažek z bio brusinek je bohatý na vitamín C a antioxidanty. Působí antisepticky, vyživuje a zpomaluje projevy stárnutí, zvláště prospívá suchým rukám.

Bio arganový olej je bohatý na vitamín E, antioxidanty a kyselinu linolovou. Chrání pokožku před účinky volných radikálů a UV záření, zmírňuje projevy stárnutí vyvolané vlivem okolního prostředí.

Jak používat:

Dle potřeby lehce vmasírujte na pokožku rukou.

1zákazník doporučuje produkt

• Super vune