La Roche Posay Cicaplast krém na ruce 50 ml

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 1 159 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 674 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 6 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč88 % • 494 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 195 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 063 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč98 % • 4 951 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 46 030 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč95 % • 26 352 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč97 % • 18 392 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 848 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 068 recenzíDalší informace

unisex
Typ pokožky
pro suchou pokožku

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Produkt zatím nepoužívám.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Určení
unisex
Typ pokožky
pro suchou pokožku

Obnovující a ochranný krém na ruce pro poškozenou a namáhanou pokožku rukou. Chrání pokožku a poskytuje neviditelnou voděodolnou ochrannou bariéru. Tolerance testovaná na citlivé pokožce se sklonem k atopii.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 256 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 049 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Produkt zatím nepoužívám.
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

vynikající krém

• Účinný na velmi suché ruce
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 10 256 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 049 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
  • , zakoupeno v Kosmetika Francie

• na suché popraskané ruce
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• Dobrá hydratace
    • Snadná roztíratelnost
    • Neutrální vůně
    • Dlouhý pocit hydratované pokožky
    • Poměrně vysoká cena

S krémem jsem velmi spokojená. Mám velmi suché ruce a po použití většiny krémů nevidím žádné zlepšení a ruce mívám velmi brzo opět vysušené. Tento krém se však díky svojí textuře velmi snadno roztírá a není potřeba použít velké množství. Mám ihned pocit hydratovaných rukou a tento pocit poměrně dlouho vydrží a nepotřebuji tedy krém aplikovat tak často. Jediným mínusem je však poměrně vysoká cena, ale myslím, že i tak se vyplatí krém pořídit.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

V zimě je téměř nepostradatelný

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Krásně se vstřebává, není mastný. Kvůli covidu mám se mi po X letech rozjel ekzém na rukách a tento krém mi velice pomohl, nedráždí a krásně mi zahojil drobné ranky, které jsem měla na kloubech, kůže je také méně drsná a suchá. Určitě doporučuji pro atopiky!

• , zakoupeno v Notino

• je super na citlivou až velmi suchou kůži :) Opravdu doporučuji tuto francouzskou kosmetiku La Roche Posay

Doporučuji tento krém na ruce, jsou krásně vláčné, hydratované, používám v práci, protože dělám s papíry a stačí ruce namazat dvakrát denně a jsou hydratované, tato značka je super, mám od nich skoro všechno, krémy na obličej, termální vodu, sprchové gely a tělové mléka, je to super na citlivou až velmi suchou pokožku, takže kupte, budete opravdu spokojeni, je super tato kosmetika v tom, že obsahuje termální vodu. Termální vodu doporučuji používat přes léto, krásně Vás ochladí a ještě zhydratuje jak tělo tak i obličej :) Takže za mě díky za tuto kvalitní kosmetiku

• , zakoupeno v Notino

Perfektní krém na ruce, regeneruje i atopickou pokožku plnou prasklin v zimě. Vytvoří ochrannou bariéru na cca 2-3 mytí rukou. Neparfemovaný, i pro citlivky.

• , zakoupeno v Notino

• Kupuji opakovaně. Jsem s produktem moc spokojená.