Hristina přírodní krém na ruce a chodidla pro maminky 100 ml

Doporučená nabídka Lékárna.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 146 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč100 % • 965 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč74 % • 2 760 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč70 % • 453 recenzíDalší informace

Objem
100 ml

• Lehký, ale hydratační až vyzivny
    • Krasna vůně shodná s produkty pro miminka teto značky
    • Zaklapávací uzávěr (upřednostňuji před šroubováním)
    • Množství 100ml je dostačující
    • Zatím jsem nenašla, možná obal, ale na tom já osobně nelpím

Krém mě příjemně překvapil, čekala jsem spíše průměrný krém na ruce, který se rychle vstřebá a on se z toho vyklubal vcelku vyzivny krém. Je jakoby tekutejsi pro aplikaci, ale pak cítíte, ze je mastnejsi, není to tedy ten typ rychle se vstrebavajiciho vodovejsiho krému. Na super suché ruce asi ne - není to hurne jako mast - ale je to kvalitní krém.

• , zakoupeno v Hristina.cz

Rychle se vsákne. Moc hezky voní. Je vhodný na používání přes den. Super složení.
    Mám už druhé balení a koupím někdy zase znovu.

• příjemná konzistence
    • Vůně je sice hezká, ale má v sobě jakýsi trošku nepříjemný tón. Zase tolik mi to ale nevadí.
    • Možná pro někoho trochu víc voní.

Vyzkoušeno pouze na ruce s velmi suchou ekzematickou pokožkou na hřbetetch. Na dočasnou úlevu jakž takž stačí, ale moc promazávací není, suchá pokožka moc nemizí. Na jeho obranu musím uvést, že mám ruce už dost suché - až ekzematické a popraskané - a tento krém na to zřejmě není dělaný. Na běžné mazání by zřejmě postačil.

Objem
100 ml

Velice bohatý přírodní krém - hluboce vyživuje a hydratuje pokožku, zvláště po mytí nádobí a po dlouhých procházkách nebo jakékoliv velmi suché části těla, jako jsou lokty a kolena. Speciálně vyvinutá receptura pro ženu v průběhu těhotenství a po něm.

Jak používat: rozetřete na suchou a čistou pokožku.

Složení našich produktů je úplné. Každý produkt je registrován v CPNP a je kontrolován státní hygienickou správou. Kosmetika není testovaná na zvířatech.

• SLOŽENÍ: VODA, MANDLOŇ HOŘKÁ OLEJ, MERUŇKOVÝ OLEJ, KAKAOVÉ MÁSLO, AVOKÁDOVÉ MÁSLO, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ EXTRAKT, VČELÍ VOSK
  • INGREDIENTS: AQUA, PRUNUS DULCIS OIL, APRICOT OIL, CACAO BUTTER, AVOCADO BUTTER, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, BEESWAX

• Lehký, ale hydratační až vyzivny
    • Krasna vůně shodná s produkty pro miminka teto značky
    • Zaklapávací uzávěr (upřednostňuji před šroubováním)
    • Množství 100ml je dostačující
    • Zatím jsem nenašla, možná obal, ale na tom já osobně nelpím

• , zakoupeno v Hristina.cz

Mám už druhé balení a koupím někdy zase znovu.

• příjemná konzistence
    • Možná pro někoho trochu víc voní.

• , zakoupeno v Hristina.cz

Příjemný produkt, nezanechává mastný pocit na rukou

• , zakoupeno v Hristina.cz

• Dlouhouuu dobu jsem sháněla krém na ruce abych neměla mastné ruce což nesnáším,proto jsem si ruce nemazala, konečně jsem našla krém který se krásně vstřebá ruce nejsou mastné, skutečně hydratuje a ještě navíc příjemně voní, takže vřele doporučuji
  • , zakoupeno v Hristina.cz

Vynikající krém, čistě přírodní. Po několika letech jsem našla konečně něco, co vyhovuje i mé velmi citlivé pokožce.

• , zakoupeno v Hristina.cz

Perfektní, nádherná jemná vůně, optimální konzistence, není mastný, moc příjemný, jen by mohl být větší objem :)