Dove Pro-age krém na ruce 75 ml

Objem
75 ml
200 g

• , zakoupeno v diskont drogerie

• S timto krémem mám zkušenosti již 5 let.

Je škoda že se tento krém koupí už jen v některých obchodech a pomalu se stahuje z trhu.

Značka
Konzistence
krémy
Objem
75 ml
200 g

VIDEOPro zralou pokožku, sníží počet pigmentových skvrn a jemných vrásek. Poskytuje okamžitou výživu a regeneraci pro pokožku rukou. AHA Mix (4%) pro odstranění odumřelých pleťových buněk a tvorbu nových. Glycerin (2%) pro hydrataci a olivový olej (1%) pro dodání živin.

Krém vrátí rukám to co potřebují: rychlejší obměnu a dostatek výživy a ochrany. Kombinace těchto látek navrací zralé pokožce vašich rukou zdravý vzhled a ubude jemných linek a

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v diskont drogerie

• S timto krémem mám zkušenosti již 5 let.

• Krásně voní :-), dobře se nanáší na pokožku, ruce jsou po něm hebké.
    • Menší balení, ale vhodné do kabelky, což je plus. Cena.

Výborný krém na ruce, zbytečně příliš nemastí a příjemně voní.

• příjemně voní
    • balení tak akorát do kabelky
    • určen pro zralou pokožku
    • do jisté míry zesvětluje tmavé skvrny na rukách
    • dob

Krém ve vínově červeném obalu značky Dove je primárně určen pro zralou pokožku, navíc je cenově dostupný a poměrně dobře k sehnání. Moje mamka už téměř nepoužívá žádný jiný. Sama jsem ho také vyzkoušela a splňuje vše, co bych od dobrého krému na ruce čekala, příjemně voní, dobře se roztírá a vstřebává, po použití je pokožka jemná, vyživená a chráněná. A jako bonus tento krém do jisté míry zesvětluje tmavé skvrny a pomáhá předcházet vzniku nových.

• nádherne vonia
    • ľahko sa rozotiera, pokožku hydratuje
    • vyššia cena
    • nehodí sa do zimy

Túto radu od Dove proste milujem! Úžasné prípravky, úžasne voňavé! Najnovšie si hľadám parfém, ktorý by sa voňou trošku priblížil k Dove pro-age. Inak krém je fajn, je ľahký, pokožku zvláčni, aj keď si myslím, že v zime (pretože v zime si pokožka našich rúk žiada extra strarostlivosť a dávku lipidov) je ideálnejší očosi mastnejší krém. Dove-u by som však kvoli tej úžasnej voni vedela prepáčiť snáď všetko (o;

• mám ho od vánoc,zbledly mi hnědé skvrny na rukou..přeci jen už je mám - věk 47,tak mě to potěšilo
    • rychle se vstřebá, nemám ulepené ruce
    • pocit jemnosti

možná jsou ještě lepší,ale já doporučuji
    byl to dárek a povedl se (včetně pleť . mléka ta samá značka)

• Opravdu kvalitní krém pro zralou pokožku.
    • Navrací ji přirozenou pružnost a vláčnost.
    • Zamezuje tvorbu vrásek.
    • Ochrání pokožku před slunečním zářením.
    • Vyšší cena.

Tento krém kupuji mojí babičce. Je s ním naprosto spokojená.
    Opravdu jí moc pomohl. Její ruce už nejsou tak hrubé. má je krásně jemné. Určitě doporučuji.

úžasný krém