Dove Derma Spa krém na ruce Goodness3 75 ml

900 g
Typ pokožky
pro normální pokožku

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

Po zkušenostech s Dove, jsem vyzkoušela i krém na ruce. Výborný, krásně se vstřebá a není mastný. Příjemně voní.

• s krémem značky Dove jsou ruce perfektně ošetřeny
  • , zakoupeno v gMARKT.cz

Se zbožím jsem velice spokojená.

Konzistence
pro ženy
900 g
Typ pokožky
pro normální pokožku

Nechte své ruce hýčkat s Dove krémem na ruce Derma Spa Goodness³. Po jeho použití zůstane pokožka vašich rukou samětově jemná a hladká.

• s krémem značky Dove jsou ruce perfektně ošetřeny
  • , zakoupeno v gMARKT.cz

Se zbožím jsem velice spokojená.

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

Mám velmi suchou pokožku a toto je nejlepší krém na trhu pro mě.

• , zakoupeno v mojedrogerie.cz

• skvělý účinek
    • nádherná vůně
    • sjednocuje a vyhlazuje kůži na rukou
    • trochu vyšší cena

Krém jsem dostala jako dárek a naprosto mě nadchl. Když se ráno nakrémuji, jeho příjemná vůně mě ještě dlouho provází. Přípravek nezanechává mastný film, ruce jsou okamžitě hebké a při opakovaném používání viditelně sjednocené a vyhlazené. K dokonalému výsledku stačí i malé množství krému. Kdykoli zkusím jiný krém na ruce, vždy se nakonec vrátím k tomuto.

• , zakoupeno v DROGEO.CZ

Výborný krém