Die Nikolai krém na ruce Sommelier 30 ml

100 g
Typ pokožky
pro suchou pokožku

• , zakoupeno v prirodnilekarna.cz

Produkt mi bol doporučený známou. Krásna vôňa. Je vhodný na suchú pokožku. Ľahko sa natiera a vstrebe avšak ruky sú hydratované po dlhú dobu.
    Som s týmto produktom veľmi spokojná.

• Ideální pomocník v zimě na vysušené ruce - dlouhá hydratace
    • Rychle se vstřebá
    • Bez přidané parfemace
    • Ne zcela libá vůně, ale nic extrémního

• Krém na suchý ekzem .. velmi nám pomaha
    • Malé balení

Tento přírodní krém jsem zakoupila pro děti na suchý ekzem a moc nám pomohl. Rada si s nim i mažu ruce, jelikož po častém používání dezinfekce je mám suché a dehydratované. Tento krém se stal součástí naší lékárničky. Lze jej používat pravidelně na ruce i vyjmecne na vyrazku či ekzem. Moc doporučuji. Příjemnou třešničkou je kvalita demeter.

Objem
30 ml
100 g
Typ pokožky
pro suchou pokožku

Biodynamický krém dieNikolai Sommeliér je určen pro dokonalé ošetření suché a zralé pokožky. Jak již z názvu vyplývá hlavní aktivní složkou tohoto krému je olej z hroznových jader, který vyživuje pokožku a působní jako silný antioxidant. Pokožka tak snáze regeneruje, je pružnější a nedochází k jejímu předčasnému stárnutí.

Milovníci vína jistě ocení unikátní složení biodynamického tělového krému dieNikolai – Sommeliér, který je tvořen převážně olejem z hroznových jader. Tento olej má příznivý vliv na kolagen pokožky, který po aplikaci regeneruje a pokožka se tak stává mladší, pružnější a jemnější. Tento krém je zejména vhodný pro zralou a suchou pleť.  Další významné složky krému, jako je olej z bezových jader nebo ghí, utváří na rukou ochranný film, který pokožku zklidňuje, vyživuje a podporuje hojení ran. Tento přírodní krém se také výborně hodí na promašťování pokožky a s úspěchem lze použít na suchý, lehce zarudlý a svědivý ekzém.

Hlavní složky a jejich účinek:

• Olej z hroznových jader vyživuje pleť a dodává pokožce antioxidanty
  • Olej z bezových jader posiluje a uklidňuje pokožku
  • Ghí máslo vyživuje pleť a hojí kožní odřeniny, popáleniny apod.

Objem: 30 ml

Garantováno:

Bez palmového oleje, ropných derivátů (parafinů), parabenů, silikonů a pesticidů.

Tento produkt obdržel nejvyšší stupeň certifikace Demeter.

Návod k použití:

Krém na ruce používejte dle potřeby, ideálně každý den pro ochranu, hydrataci a regeneraci pokožky rukou.

Pouze k vnějšímu použití. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení:

Výluh z lipových květů**, olej z hroznových jader**, ghí**, vinný alkohol**, olej z bezových jader*, výtažek z řepkového oleje, xanthan.

• přírodní
  • *biodynamické

• , zakoupeno v prirodnilekarna.cz

Som s týmto produktom veľmi spokojná.

• Ideální pomocník v zimě na vysušené ruce - dlouhá hydratace
    • Rychle se vstřebá