Annabis Handcann Q10 krém na ruce 75 ml

CBD
100 g

• vyhovuje mi
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Skvělý krém na ruce. Jsem zvyklá na dražší a kvalitní krémy a tento i přes svou cenu mi zcela vyhovuje. Nezanechává ruce mastné.
    • Nic.

Kvalitní krém na ruce, jsou po něm hedvábně jemné, což mi vyhovuje.

Špatně se vsakuje

Určení
pro ženy
CBD
100 g

Regenerační a ochranný krém Handcann Q10 s koenzymem Q10 na pokožku rukou je vhodný pro suchou a popraskanou kůži na rukou. Krém Handcann Q10díky nasyceným mastným kyselinám a dalším látkám obsaženým v použité receptuře spolehlivě pečuje i o nehtová lůžka.

Ve výrobcích Annabis je použit tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů.

Složení

Konopí seté (Cannabis sativa, olej ze semen)

Koenzym Q10 (ubichinon)

Přídatné látky voda, glycerín, mastný alkohol, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone, cetyl palmitate, allantoin, mithon CVA

Jak používat

Krém používejte několikrát denně dle potřeby.

Balení 75 ml

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky z konopí.

Další informace o přípravku Cremcann naleznete v článku Konopná kosmetika.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• vyhovuje mi

• Nic.

Kvalitní krém na ruce, jsou po něm hedvábně jemné, což mi vyhovuje.

Špatně se vsakuje

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Důležité že pomáhá
    • Nic nemám

Velice spokojená

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• výborný krém s hojivými účinky
    • pěkně voní

krém je výborný, koupila jsem hned tři kusy
    vřele všem doporučuji